Diary

I thought, I would vomit =DD

19. července 2011 v 20:14 | Mickey
Wáw, moje nálada je skvělá, ale naopak sem i hodně znechucená. Sestřenka rozbalila asi 3 roky starý bombony... Schválně jsme je zkusili ochutnat... Fuj, myslela jsem že se pozvracím. Nikdy jsme netušila že bombony můžou být prošlý... A pak jsme je začaloi plivat z balkony... Sme se u toho nasmáli... =DD Jinak dnešek byl celke super. Skoro celý den jsem jezdila na kole.

Moje doporučení:
Nikdy nejezte 3 roky starý bombony.

Hola, hola!

18. července 2011 v 8:06 | Mickey
Dobré ráno, takže hned začínám plány na dnešek. Bude se točit další video a bude se zase fotit. Těšte se :) Jinak dnes nemá být žádné extra teplo, takžeb doufám, že se to všechno nějak zládne. A jak jste se vyspali? Já celkem nic moc... Ani nevím proč. Zatím ahoj.

I have big plans ...

16. července 2011 v 10:46 | Mickey
Ahojky,jak pak se dneska máte? Já celkem dobře. Na dnešek mám velké plány, chystám se natočit video a zítra nafotit nějaké fotky. Jinak dneska přijede sestřenka a bude u nás spát celý týden, takže nebudud zas tak moc aktivní. A jaké je u vás počasí? U nás svítí sluníčko, a vipadá to, že bude pořádný horko. Asi po obědě skočím do bazénu se trochu osvěžit. Jinak se moc těším na večer, budeme grilovat! Bude sranda, přijedou mi kámošky. Zatím se mějte, musím končit :*
 
 

Reklama